KURUMSAL

Hakkımızda

CS-TECH emniyet kritik, gerçek zamanlı, gömülü sistemler üzerine odaklanmış bir yazılım geliştirme firmasıdır. Bununla birlikte coğrafi bilgi sistemleri, askeri simülasyonlar, komuta kontrol sistemleri ve görev destek sistemleri de uzmanlık alanları arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz, değişen müşteri isterlerine çabuk cevap verebilmektir. Bu nedenle, ürün ve projelerimizi değişen müşteri isterlerine ve durumlara göre çabucak adapte olacak şekilde tasarlamakta ve geliştirmekteyiz.

Özel Yazılım Gelİştİrme

Savunma Sanayinde, kendi alanımıza giren Kayan Harita Sistemi, 3B Görselleştirme, Semboloji, Görev Kontrol İstasyonları Yazılımlarının yanı sıra, her türlü gömülü, gerçek zamanlı ve emniyet kritik sistem yazılımlarını başarı ile üretebilmekteyiz.

Sİstem Mühendİslİğİ Hİzmetlerİ

Uzun yıllar boyunca oluşmuş tecrübemizin yardımıyla, kendi faaliyet alanımıza giren konularda Sistem Mühendisliği Hizmetleri verebilmekteyiz.

Personel Desteklerİ

Proje Usülü ve Lisanslama çalışma şekillerinin dışında, isteğe bağlı olarak adam kiralama yöntemiyle de iş yapabilmekteyiz. Alan tecrübelerimiz sayesinde personelimizi iyi eğitiyor; bu sayede yetişmiş personel hizmeti sunabiliyoruz.

Yazılım Test Hİzmetlerİ

Üst düzey yazılım geliştirme hizmetleri ile beraber, test ve entegrasyon konularında da hizmet verebilmekteyiz.

Danışmanlık

Gereksinimleri oluşturmak, bunların kırılması ve faaliyet alanlarımız dahilindeki konularda mentorluk hizmetleri verebiliyoruz.