Gömülü ve Gerçek Zamanlı Yazılım Çözümleri

   +90 312 227 03 53   ODTÜ Teknokent Bilim Binası C Blok Kat: 4 No: 10

Hakkımızda

CS-TECH emniyet kritik, gerçek zamanlı, gömülü sistemler üzerine odaklanmış bir yazılım geliştirme firmasıdır. Bu yeteneklere ek olarak, web teknolojileri ve mobil yazılımlar konularında da deneyim sahibiyiz.

Vizyonumuz, değişen müşteri isterlerine çabuk cevap verebilmektir. Bu nedenle, ürün ve projelerimizi değişen müşteri isterlerine ve durumlara göre çabucak adapte olacak şekilde tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Hizmetlerimiz

Özel Yazılım Geliştirme

Savunma, Havacılık  Bilişim Teknolojileri Sektörlerinde, kendi alan bilgimiz dahilinde yer alan; Coğrafi Bilgi Sistemleri, 3B Bilgisayar Grafiği, C2 Sistemleri, Radar ve Elektronik Harp Sistemleri uzmanlıklarda, gömülü, gerçek zamanlı ve emniyet kritik sistem yazılımlarını başarı ile üretebilmekteyiz.

Sistem Mühendisliği Hizmetleri

Uzun yıllar boyunca oluşmuş tecrübemizin yardımıyla, kendi faaliyet alanımıza giren konularda Sistem Mühendisliği Hizmetleri veriyoruz.

Personel Destekleri

Proje Usülü ve Lisanslama çalışma şekillerinin dışında, isteğe bağlı olarak hizmet alımı yöntemiyle de çalışıyoruz. Alan tecrübelerimiz sayesinde personelimizi iyi eğitiyor; bu sayede yetişmiş personel hizmeti sunabiliyoruz.

Test ve Entegrasyon Hizmetleri

Üst düzey yazılım geliştirme hizmetleri ile beraber, test ve entegrasyon konularında da hizmet verebilmekteyiz.

Danışmanlık

Gereksinimleri oluşturmak, bunların kırılması ve faaliyet alanlarımız dahilindeki konularda mentorluk hizmetleri verebiliyoruz.

İletişim

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 280/G C Kapısı Kat:4 Kapı No:10, 06530 ODTÜ Teknokent Bilim Binası Çankaya / Ankara / Türkiye

Tel: + 90 312 227 03 53

Faks: +90 312 227 03 54

E-Posta: info@cstech.com.tr

© 2013-2023 · CS TECH BİLİŞİM LTD. ŞTi. · Her HAKKI SAKLIDIR.